Tingimused

Antud sait kasutab info kuvamiseks ja suhtluseks YouTube-iga YouTube API-t, vaata YouTube Teenusetingimused.

Reklaami kuvamiseks kasutatakse Google teenust, Google Privaatsustingimused

Küpsised võimaldavad meil tagada mugavamat ja turvalisemat kasutajakogemust ning pakkuda, arendada ja kaitsta meie teenuseid. Parema, Sinu vajadustele sobivama kasutajakogemuse pakkumiseks on meil teatud juhtudel vaja töödelda ka Sinu isikuandmeid.

Sinu kasutajakogemus on meie jaoks tähtis ja soovime, et oleksid teadlik, mis on küpsised, milliseid isikuandmeid kogume ja miks, kuidas neid kasutame ning millised on Sinu valikud ja võimalused.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Sinu arvutisse või mõnda teise seadmesse (näiteks telefoni). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebilehe külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad meil pakkuda, arendada ja kaitsta teenuseid ning tagada mugavam ja turvalisem kasutajakogemus, mis vastaks paremini Sinu vajadustele. Küpsised kehtivad kuni 12 kuud.

Kuidas ja kus saab küpsiste kasutamist muuta?

Kui Sa ei soovi, et Sinu seadmetes kasutatakse küpsiseid, siis seda saad muuta oma veebilehitseja turvaseadetes. Sealt saab muuta küpsiste salvestumisest teavitamise seadeid, küpsised ära blokeerida või ära kustutada. Kõikide küpsiste blokeerimisel ei pruugi aha mõned veebilehe funktsioonid veatult töötada. Ilma, et see veebilehe funktsioonidele mõju avaldaks on võimalik näiteks keelata ainult püsiküpsiste kasutamine. Seansiküpsiste keelamisel aga võib tekkida probleem kus osa teenuseid meie veebilehel ei ole enam kasutatavad.

Veebilehitseja turvaseaded on seadme ja veebilehitseja põhised ning neid tuleb igas seadmes ja veebilehitsejas eraldi muuta ning kuvatavad seaded võivad erineda.

Milliseid isikuandmeid kogume ja miks?

Isikuandmed on igasugune teave, mida saab isikuga seostada. Selline teave sisaldab nii identifitseerimisandmeid nagu nimi ja kontaktandmed kui ka kasutaja poolt tehtud toimingud või muul moel kogutud andmed. Näiteks kui külastaja jätab kommentaari, siis kogume sellega seotud andmeid nagu sinu IP-aadress ehk internetiaadress ja veebilehitseja infot, mis aitab meid rämpsposti tuvastamisel.

Andmete kogumine sõltub kasutatavast teenusest. Me võime koguda sellist teavet nagu nimi, e-posti aadress, isikukood, sünniaeg või eelistatud suhtluskeel. Isikuandmed hõlmavad ka andmeid, mis on saadud kolmandatelt osapooltelt, näiteks avalikud registreid.

Meie veebilehel olevad artiklid võivad sisaldada ka kolmandate osapoolte poolt pakutavat sisu (näiteks YouTube videod, pildid, artiklid, lingid, jne.). Selline sisu teistelt veebilehtedelt käitub täpselt samal viisil nagu külastaja oleks seda lehekülge otse külastanud. Need leheküljed võivad korjata samuti andmeid teie kohta, kasutada küpsiseid või kasutada kolmanda osapoole jälgimist näiteks sinu reageerimisel sellele sisule, kui sul on sellel leheküljel konto ja sa oled sinna sisse logitud.

Töötleme isikuandmeid nii vähe kui võimalik ja Sa saad valida, milliseid andmeid meiega jagada. Sinu isikuandmeid ei hoita kauem, kui see on töötlemiseks vajalik.

Kasutajad, kes on meie leheküljel registreeritud, saavad oma andmeid näha, muuta ja kustutada igal ajal (välja arvatud kasutajanimi). Administraatorid saavad samuti sellele infole ligi ja seda vajadusel muuta.

Kasutame andmeid et pakkuda mugavat kasutajakogemust meie lehekülje kasutamisel. Näiteks küsime me isikuandmeid meiega kontakteerumisel või kasutame küsimustike ja turuanalüüside käigus kogutud andmeid.

Teatud juhtudel on võimalik, et peame kogutud isikuandmeid jagama ka kolmandate osapooltega. Näiteks kui seda nõuab seadus või õigustoiming või seda on vaja mõnel muul põhjusel turvalisuse tagamiseks.

Millised õigused sul oma andmetele on?

Kui sul on meie veebilehel konto või kui sa oled jätnud meie lehele kommentaare, siis võite te küsida eksporditud faili oma isikuandmete kohta, mida me sinu kohta hoiame. Samuti võid Sa nõuda, et me kustutaksime kõik isikuandmed mida me Sinu kohta hoiame. See ei kehti andmetele, mida me oleme sunnitud halduse, seaduse või turvalisuse tõttu hoidma.

Kui Sul tekib isikuandmetega seotud küsimusi, muresid või kaebuseid, võta meiega julgesti ühendust.